1. Kişisel Bilgiler

Toptan Kahveler, kişisel içerikli bilgileri, genel kullanıcı bilgilerini, verdiği hizmetleri daha verimli kılmayı, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar.

Kişisel bilgileriniz Toptan Kahveler tarafından değerlendirilir; sizinde izniniz olması halinde ürün güncellemelerini, indirim duyurularını ve özel teklif sunmak amacıyla faydalı olarak kullanabilir. Aynı zamanda mersis numarası sayesinde tüm bildirimleri engellemeniz mümkün.

2. Kart Bilgileri

Toptan Kahveler 24 saat boyunca siz değerli kahve sever dostlarımızıa kesintisiz hizmet verebilmek için yüksek teknoloji sunucuları kullanılarak yapılandırılmıştır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada, tarayıcınızın (browser) sol kısmında bir kilit simgesi göreceksiniz. Bu kilit, 128 BIT SSL sertifikasını temsil etmektedir, tarayıcınız aracılığı ile gönderdiğiniz hiçbir bilgi; üçüncü şahıslar tarafından görülemez.

Toptan Kahveler ödeme alt yapısında PayTR Ödeme Sistemleri’ni tercih etmiştir bu sayede toptankahveler.com üzerinden alıverişinizi yaparken birçok bankanın Visa, Mastercard banka ve kredi kartlarınıza taksit seçeneği sunmaktadır. Toptan Kahveler bu bilgileri hiçbir zaman saklayamaz ve kaydedemez. Sistem altyapımız gereği girmiş olduğunuz bilgiler şifrelenerek bankanıza gönderilmektedir. Kredi kartı bilgileriniz tercih etmiş olduğunuz banka ile ilişkilidir.

3. Bilgileriniz

Toptan Kahveler siz değerli müşterilerimize internet üzerinden güvenli, rahat, keyifli ve sorunsuz alışveriş yapabilmeniz amacıyla kurulmuştur. Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmaktadır, yalnızca yetki sahibi olan personelin, ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.

Toptan Kahveler kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.
Toptan Kahveler’de bulunan database bilgilerinizin hiçbir şekilde başka firmalara satılmadığını ya da paylaşılmadığını taahhüt ve garanti eder.

4. Diğer Web İçerikleri

Bu sitede kullanılan bazı içerikler bazı sitelerin medya içeriklerini barındırabilir. Bu anlamda diğer tarayıcınız diğer web sitelerini ziyaret etmişsiniz gibi davranabilir.

Bu siteler sizin çerezlerinizi kullanabilir ve verilerinizi toplayabilir. O sitelerde etkileşiminiz veye hesaplarınız varsa sizin verilerinizi kullanabilir

5. Verileriniz Bize Nasıl Ulaşır?

Bir yorum bırakırsanız yorum ve bilgileri süresiz olarak korunur. Bu sayede tekrar yorum yaptığınızda sizi doğrulayacağımız için tekrar sıraya koymamıza gerek kalmaz ve otomatik olarak onaylanır.

Web sitemize kayıt olan kullanıcılarımızın bilgisini sağladıkları kullanıcı profilinde saklarız. Tüm kullanıcılar istediği zaman bilgilerini görebilir veya düzenleyebilir.

6. Veriler Hakkında Bilgi

Bu sitede bir hesabınız varsa veya bir yorum bıraktıysanız bize sağladığınız verilerinizi sitemizden talep edebilirsiniz. Aynı zamanda hakkınızda sahip olduğumuz tüm bilgileri silmemizi talep edebilirsiniz. (İdari ve yasal bilgileri içermemektedir.)

7. Verileriniz Nereye Gidebilir?

Ziyaretçi yorumları otomatik bir spam algılama aracı tarafından kontrol edilebilir.