Genel

Toptan Kahve Fiyatları

toptan kahve fiyatları

Toptan kahve fiyatları ile ilgili aklınızdaki tüm soru işaretlerine cevap verebilmek adına sizler için bir makale hazırladık.

Toptan kahve fiyatları için araştırma yaparken kalite ve uygun fiyatlar önceliğiniz olabilir. Uygun fiyatlı kahve bulmaktan ziyade almış olduğunuz kahve için bilmeniz gereken bir takım özellikler bulunmaktadır. Alacağınız kahveleri nerede kullanacağınızla ilgili olarak seçtiğiniz kahvenin özelliği bağlantılıdır.

Bu özelliklere göz atmak için sizler için hazırlamış olduğumuz kahve alırken nelere dikkat etmeliyiz ve kahve özellikleri nasıl olmalı yazılarımıza göz atmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Toptan kahve fiyatları ne kadar ?

Single Origin veya Arabica kahveler, yöresine göre fiyat farkları oluşmaktadır. Espresso, Yöresel Filtre Kahve Çeşitleri veya Türk Kahvesi çeşitlerini sitemizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Genel ortalamaya göre 1 kg kahvenin satış fiyatı 60 ila 80 Türk Lirası arasında değişmektedir.

Kahvelerinizi toptankahveler.com üzerinden 5-10-15 kg olarak satın almanız mümkün. Kg seçimini arttırdıkça %8’e varan indirimden faydalanabilirsiniz.
10 kg Honduras kahvesinin fiyatı 690 Türk Lirasıdır. Bunun anlamı 10 kg aldığınızda yaklaşık 60 Türk Lirası kâr ediyorsunuz. Aynı kahveyi 15 kg olarak tercih ederseniz kârınız 135 Türk Lirasına çıkar.

Sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz Nicaragua, Costa Rica Tarrazu, Colombia Excelso, Guatemala, Etiyopya ve diğer tüm kahvelerde yapmış olduğumuz tüm indirimlerden faydalanabilir hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz. İstanbul içi sabah 9 ile akşam 8 arasında verdiğiniz tüm siparişler aynı gün teslim edilir. İstanbul dışı siparişlerde ise , 1-3 iş günü içerisinde teslimat yapmaktayız.

Aynı zamanda 15 kg üzeri siparişlerinizde özel fiyat almak için iletişime geçebilirsiniz. Sizlerde kar oranlarınızı arttırarak nitelikli kahve satışlarınızı üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Toptan kahve alımında fiyatların etkisinin olduğu kadar kahvenin kalitesinin ve kavurma şeklinin de büyük önemi olduğunu unutmayın. Ayrıca kahveyi demleme şeklinizin ve kullandığınız ekipmanları, kahvenizin tadında büyük etkisi vardır. Bu anlamda demleniyor.com üzerinden ekipmanlarınızı yenileyebilir, yeni demleme ekipmanları keşfedebilirsiniz.

Kahve bir ihtiyaç değildir, kahve tamamen keyiftir, keyfinizi de en taze şekilde deneyimleyin.

Toptan kahve fiyatları ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir